O nás

Kto je za MAČACOU ZOZNAMKOU?

Mačaciu zoznamku vytvorilo OZ Mačičkovo Dobrá, azyl pre mačičky s mačacou lekémiou (FELV).

Pôvodný plán bol úplne iný, len nejak nemal úspech. Tak chcem aby web fungoval aspoň kvôli reklamám. Zatial žiaden iný zisk z toho nepozerá, ale kto vie, časom možno niečo vymyslím.

Mačacia zoznamka je zadarmo, ale ak by niekto chcel finančne pomôcť OZ Mačičkovo Dobrá, budeme veľmi vďační.

A to je ten zásadný dôvod založenia zoznamky. Keďže náš azyl nie je dotovaný štátom, obcou, ani firmami, ktoré by nás sponzorovali, sme odkázaní len na dary od ľudí. Pre choré mačičky kupujeme kvalitnejšie krmivo, čo je cenovo náročné, nehovoriac o ďalších veľkých výdavkoch, ako podstielky do záchodov, veterina, lieky, doplnky na imunitu, hygiena, zdravotný materiál… Všetky peniaze idú na potreby mačičiek, plus poplatky spojene s fungovaním OZ (pravidelná registrácia u notára, poplatky v bankách, občas keď treba dáke potvrdenie…). My – mačací personál pracujeme bez nároku na výplatu.

Ak chcete vedieť konkrétne, kto sedí za počítačom, za všetkými projektami (vrátane Mači-travel), zoznamka a všetko čo sa deje v mene Mačičkova na internete je zakladateľka a prevádzkovateľka Mačičkova Jana Bišťanová. Ďalšie moje funkcie v Mačičkove: kŕmička, ošetrovateľka, upratovačka, hajzelpucerka, masérka – škrabkačka, mačacia samozvaná psychologička, mačacia taxikárka, nosička ťažkých bremien atď.

Tu by sa hodila moja fotka, ale pre zachovanie vášho duševného zdravia (aby ste nemali nočné mory) moju aktuálnu fotku neuvidíte. Však čo y ste už nakukali na starej babe? 😀

Chcete podporiť OZ Mačičkovo Dobrá?

https://www.macickovodobra.sk/pomoc

Názov oboch účtov: Mačičkovo Dobrá

Obyčajný účet Prima banka IBAN:

SK2556000000002506594001

BIC: KOMASK2X

Slovenská Sporiteľna Transparentný účet (banka zverejňuje aj mena darcov) IBAN:

SK6309000000005134155422

BIC: GIBASKBX

Ďakujeme.